Skip to main content
نقشه راه برای توسعه دهندگان اپلیکیشن
23 Oct 2018 4:52 PM

ارائه نقشه راه برای توسعه دهندگان اپلیکیشن و افراد مبتدی، مسیری مشخص پیش روی آن ها تداعی می کند، در ادامه این بحث به توسعه اپلیکیشن برای علاقه مندان به بازیسازی  خواهیم پرداخت:

 

 

توسعه اپلیکیشن برای بازیسازی

 

در طول این مدت، در مورد توسعه اپلیکیشن به طور کلی صحبت کرده ام. اگر شما یک توسعه دهنده بازی باشید و علاقه مند برای ساخت بازی برای پلتفرم های موبایل، در نتیجه این ابزارها ممکن است بهترین راه حل را برای شما ارائه نکنند.

توسعه بازی

۲ توصیه برای شما داریم:

 

موتوربازی Unity

 

Unity3D یکی از مشهورترین موتور های بازی در سراسر دنیاست. اگر شما یک توسعه دهنده بازی هستید، مطمئنا موضوع را می دانید، اگر یک تازه کار هستید من مطمئنم که این اولین باری است که این نام را می شنوید. یونیتی در طراحی به شما کمک می کند، که بازی های تعاملی سطح بالا را با کدهای پایه بسازید و توسعه دهید. شما می توانید منطق بازی را با استفاده از جاوا اسکریپت، #C یا Go برنامه نویسی کنید. هنگامیکه بازی خود را توسعه دادید،‌ گزینه برای شما ارائه می دهد که می توانید برای هر پلتفرم دلخواه خود خروجی بگیرید. می تواند اندروید باشد، ویندوز فون،‌ Firefox OS یا هر چیزی. همچنین همان بازی را برای ویندوز و لینوکس نیز توسعه می دهد. همچنین می توانید با استفاده از آن اپلیکیشن واقعیت افزوده یا واقعیت مجازی بسازید. پلاگین ها و افزونه های بسیاری برای یونیتی در دسترس هستند که به شما در توسعه بازی ها کمک می کنند. اگر به لیست بازی هایی که توسط یونیتی تولید شده اند نگاهی بیاندازید شگفت زده خواهید شد.

Unreal Engine

 

Unreal Engine یکی دیگر از موتورهای بازی است که بهترین ویژگی ها و امکانات را برای شما فراهم می کند. طبق وب سایت آن ها، unreal engine یک مجموعه کامل از ابزارها طراحی برای دیدگاه های هنری بلند پروازانه است درحالیکه انعطاف پذیری کامل برای موفقیت همه جانبه تیم وجود دارد. یک موتور ++C است که به شما اجازه توسعه بازی ها در هر پلتفرمی که مدنظر شماست را می دهد. همچنین می توانید بازی هایی که قبلا انجام داده اید را توسط این موتور بازی توسعه دهید.

 

 

نقشه راه برای توسعه دهندگان اپلیکیشن | بخش اول

نقشه راه برای توسعه دهندگان اپلیکیشن | بخش دوم

نقشه راه برای توسعه دهندگان اپلیکیشن | بخش سوم

 

نظرات شما